Tıbbi Birimler

Kalp ve Damar Cerrahisi

Randevu Alın

Hakkında

Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği’nde gelişmiş teknolojilerle hizmet veren hastanemiz, alanında deneyimli uzman kadrosu ve ileri teknolojik cihazları ve alanında etkin deneyimli sağlık personeli ile bireylerin yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.

Arteriyel ve venöz renkli doppler, USG, BT/MR anjiyografi, Koroner Anjiyografi gibi işlemlerle tanısı belirlenen hastalara ileri tetkik ve tedavi/operasyon planlanmaktadır.

Hastanemizde; Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrinoloji, Fizik Tedavi ve Enfeksiyon Hastalıkları gibi birden çok branşın uzman hekimleriyle işbirliği içinde kararlar verilerek kişiye özel tedaviler uygulanmaktadır. By pass, kalp kapak ameliyatı, anevrizma diseksiyon ameliyatları, varis cerrahisi (lazerle), periferik arter hastalığı cerrahisi, anevrizmaların kapalı yöntemle tedavisi (EVAR), erişkinlerde görülen doğumsal kalp hastalığı cerrahisi, dikişsiz aort kapağı cerrahisi birimimizde yapılan işlemlerdendir. Hastanemizin deneyimli kardiyak anestezi ekibi ve ileri yaşam destek cihazları ile donatılmış yoğun bakım üniteleri, gerçekleşen ameliyatlarımızın başarı oranını yükseltmektedir.

Tedaviler

Hastalıklar

Bölüm Doktorları

HİKMET

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

PROF.DR.
HİKMET İYEM

GAZİANTEP HASTANESİ Randevu Alın
KORAY

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

PROF.DR.
KORAY AYKUT

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın
GÖKHAN

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

DOÇ.DR.
GÖKHAN ALBAYRAK

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın
AYŞE ZEHRA

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

OP.DR.
AYŞE ZEHRA ÇÖTELİOĞLU

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın

Hangi Hastanede Var?

İEÜ Medical Point İzmir

İEÜ Medical Point İzmir Detaylı Bilgi

Medical Point Gaziantep

Medical Point Gaziantep Detaylı Bilgi
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.