Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında özel sağlık hizmetleri alanında faaliyete başlayan şirketimizle 27 yıllık tecrübeye sahibiz. Sağlık hizmeti sunumunda insana değer veren, kaliteli, topluma ve çevreye duyarlı, paydaşları ile birlikte fark yaratan değer katan bir grubuz.

Sağlık hizmeti sunumunda insani değerler ile şirket misyon ve vizyonunu esas alarak gelişim ve değişimi sağlayan bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiye'nin kaliteli sağlık hizmeti sunumuna katkı sağlayan grubumuz aynı zamanda daha geniş kitlelere ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet üretme çabasındadır.

Grup olarak ürettiğimiz sağlık hizmetlerini en tecrübeli insan kaynağı ile gerçekleştirmekteyiz. En önemli gücümüz yetişmiş, kaliteli insan kaynağımızdır. Kaliteli insan kaynağımızı eğitim işbirliği yaptığımız üniversitemizle alanında uzmanlaşmış hekimler,  diğer sağlık profesyonelleri ve hastane bünyemizde kurduğumuz akademi aracılığıyla sürdürülebilir kılmaktayız.

Hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz ar-ge çalışmalarıyla gelişim ve değişimi sürekli kılmaktayız. Tıbbi alanlarda gelişimi sağlamak için uluslararası düzeyde hizmet veren Türkiye'nin öncü ilaç araştırma merkeziyiz.

Grubumuz Türkiye'nin gelecek vizyonuna uygun kaliteli sağlık hizmeti üretmekte, ulusal ve uluslararası düzeyde sağlık turizm hizmeti sunarak bu alanda öncü sağlık grubu olmayı hedeflemektedir. Bu yüzden grup markamızın adı ‘’Sağlık Noktası’’ dır.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.