Tıbbi Birimler

Dermatoloji

Randevu Alın

Hakkında

Deri ve Zührevi Hastalıkları veya Cildiye olarak da bilinen Dermatoloji Bölümü’nde tüm deri, saç ve tırnak hastalıklarının tanı ve tedavilerinde hizmet verilir. Cilt rahatsızlıklarında sivilce (akne), siğil, selülit, sedef, rosacea, zona (gece yanığı) hastalıkları, cilt kuruluğu, egzamalar, alerjik deri döküntüleri, ilaca bağlı deri döküntüleri, deri çatlakları, cildin aşırı yağlanmasının tedavisi, çiller, güneş lekeleri, güneş yanığı ve diğer bazı kahverengi lekeler, benler (nevüsler), yara izi tedavileri, gebelik lekesi (melasma), damarsal doğum lekeleri, sivilce sonrası oluşan atropik skarların tedavisi ve hipertropik dermal lezyonların tedavisi yapılır. Ayrıca pediatrik deri hastalıkları, mikotik hastalıklar (mantar), aşırı terleme ve tedavisi, saç ve saçlı deri hastalıkları, saç dökülmesi ve tedavisi, nasır tedavisi, kaşıntı, kıl kökü iltihabı (folikülit), hirsutism (aşırı kıllanma), yaşlanma ile oluşan saç ve tırnak değişiklikleri, tüm tırnak hastalıkları ve bozuklukları, varisler, vitiligo ve ürtiker (kurdeşen), cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve böcek ısırıkları uzman doktorlarımız tarafından tedavi edilir. Bu hizmetlerimizin yanında ‘Estetik ve Kozmetik Dermatoloji’ alanındaki uygulamalarımız da bu bölümde verilmektedir.

Sorunun kökenini bulmaya yönelik ayrıntılı doktor muayenesi sonrasında gerekli tetkik istemleri yapılır. Sonuçların değerlendirilmesiyle hastaya en uygun tedavi planlanır.

Tedaviler

Hastalıklar

Bölüm Doktorları

SEMİH

DERMATOLOJİ

PROF.DR.
SEMİH TATLICAN

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın
AYSUN

DERMATOLOJİ

UZM.DR.
AYSUN TEKELİ

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın
KIVILCIM ÇINKIR

DERMATOLOJİ

UZM.DR.
KIVILCIM ÇINKIR ÖZSARAÇ

GAZİANTEP HASTANESİ Randevu Alın
MEHMET

DERMATOLOJİ

UZM.DR.
MEHMET UZUN

GAZİANTEP HASTANESİ Randevu Alın
ROJDA

DERMATOLOJİ

UZM.DR.
ROJDA AKTAR

BATMAN HASTANESİ Randevu Alın
TUĞÇE

DERMATOLOJİ

UZM.DR.
TUĞÇE ÖZKAPU

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın

Hangi Hastanede Var?

İEÜ Medical Point İzmir

İEÜ Medical Point İzmir Detaylı Bilgi

Medical Point Gaziantep

Medical Point Gaziantep Detaylı Bilgi

Medical Point Batman

Medical Point Batman Detaylı Bilgi
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.