Tıbbi Birimler

Plastik Cerrahi

Randevu Alın

Hakkında

Plastik cerrahi, vücuttaki anatomik yapıları yeniden şekillendirmek ve görünümü iyileştirmek için cerrahi teknikleri kullanan bir tıp dalıdır. Estetik cerrahi ve rekonstrüktif cerrahi olmak üzere iki ana kategoride incelenir. Estetik cerrahi, kişilerin görünümünü iyileştirmek için yapılan cerrahi müdahaleleri içerirken, rekonstrüktif cerrahi, yaralanma, doğuştan anomaliler veya hastalıklar nedeniyle oluşan deformasyonları düzeltmeyi amaçlar. Plastik cerrahi, estetik kaygıların yanı sıra sağlık ve işlevsellik endişelerini de ele alır. Plastik cerrahi birimimizde, deneyimli plastik cerrahlarımız ve destek ekibimiz, hastalarımıza güvenli ve etkili tedavi seçenekleri sunmak için en son teknolojiyi kullanmaktadır. Ameliyat öncesinde detaylı bir değerlendirme yapılır ve hastalarımızın bireysel ihtiyaçlarına uygun tedavi planları oluşturulur.

Yeniden yapım ve onarım olarak da adlandırılan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğimizde, doğuştan veya sonradan gerçekleşen şekil ve fonksiyon bozukluklarının tedavisine yönelik geniş bir alanda hizmetler sunulmaktadır. Yapılacak işleme göre tedavi şekilleri değişiklik göstermektedir.

Tedaviler

Hastalıklar

Bölüm Doktorları

HÜSNÜ

PLASTİK CERRAHİ

DR.ÖĞR.ÜYESİ
HÜSNÜ HACI

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın
TOLGAHAN

PLASTİK CERRAHİ

OP.DR.
TOLGAHAN ALPAYDIN

İZMİR HASTANESİ Randevu Alın
UFUK

PLASTİK CERRAHİ

OP.DR.
UFUK KÜÇÜK

GAZİANTEP HASTANESİ Randevu Alın

Hangi Hastanede Var?

İEÜ Medical Point İzmir

İEÜ Medical Point İzmir Detaylı Bilgi

Medical Point Gaziantep

Medical Point Gaziantep Detaylı Bilgi
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.