Teknolojiler

Teknolojiler - Ultrason Cihazı Philips Affiniti 50 Doppler

Ultrason Cihazı Philips Affiniti 50 Doppler
Doppler Ultrason Cihazı
Yeni bir ultrason sistemi seçmek tamamen denge ile ilgilidir. Ergonomik bir tasarım ve en son teknolojinin yanı sıra hızlı bir şekilde doğru teşhis bilgilerine, basitleştirilmiş ancak sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve kritik özelliklere kolay erişime ihtiyacınız vardır.

Dengeli tasarım
Hastalarınıza en iyi bakımı sağlamak için üst seviye muayene yapmalısınız. Ancak bunu daha az zaman, daha az kaynak ve daha yüksek hasta hacmi ile yapmanız bekleniyor. Bu birçok talebi dengelemek için hızlı bir şekilde teşhis bilgilerine ihtiyacınız vardır. Ergonomik bir sistemde kullanımı kolay ve yüksek hasta hacminin günlük zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmış gelişmiş işlevselliğe ihtiyacınız vardır.

Benzersiz iş akışı
Philips Affiniti 50 ile iş akışı Wow ile buluşuyor. Sistem, Philips ultrason'u kaliteli görüntü ve kanıtlanmış klinik uygulamalar isteyenlerin tercihi haline getiren benzersiz yenilikleri bir araya getirirken günlük hızlı tarama ve sonuçları verimli bir şekilde iletme ihtiyacını karşılar.

Üstün performans
Affiniti 50’nin hassas ışın şekillendirme, Dokuya Özgü Ön Ayarlar (Tissue Specific Presets - TSP), verimlilik ve otomasyon araçları güvenli iş hacmi için hem performans hem de iş akışı sağlar. Sistem olağanüstü görüntü kalitesi, elastografi ve Anatomik Zeka Ultrasonu (Anatomical Intelligence Ultrasound - AIUS) gibi gelişmiş klinik işlevsellikler ile birleşir.

Affiniti Philips’in Özel Anatomik Zeka Ultrasonu (AIUS)
Gelişmiş organ modelleme, görüntü kesitleme ve kanıtlanmış kantifikasyon ile kolay muayene sağlayarak yeni klinik bilgi seviyeleri sağlamaktadır.

TrueVue Gelişmiş 3D Ekran
Philips TrueVue gelişmiş 3D ultrason ekranı, şaşırtıcı derecede gerçekçi fetal 3D görüntüler sunar. TrueVue, dahili ışık kaynağı ile klinisyenlere 3D herhangi bir yerde ışık ve gölgeyi değiştirme yeteneği verir.

MaxVue yüksek tanımlı ekran
Bir düğmeye dokunarak, MaxVue yüksek tanımlı ekran, standart 4:3 ekran formatı moduna kıyasla 1.179.648 adet ek görüntü pikseli ile anatominin olağanüstü görselleştirilmesini sağlar. MaxVue, ultrason görüntülemeyi geliştirir ve çift, yan/yan, çift kanatlı ve kayan görüntüleme modlarının görüntüsünü optimize etmek için % 38 daha fazla görüntüleme alanı sağlar.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.