Son Gelişmeler

Turizm Profesyonelleri İzmir’de Buluştu

13 Nisan 2023 ETKİNLİKLER

Dünyanın dört bir köşesinden turizm profesyonellerinin toplandığı Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi, Fuar İzmir’de düzenlendi.

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan TTI İzmir tarafından düzenlenen 16’ncı Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde birçok ülkeden katılımcı bir araya geldi.
Yurtdışı ve yurtiçinden birçok yetkiliyi standında ağırlayan İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi Uluslararası Hasta Hizmetleri Ekibi, İzmir ve hastaneleri hakkında bilgilendirme yaptı. Üç gün süren kongrenin son gününde ise; Dr. Zeki Hozer moderatörlüğünde Prof. Dr. Ertuğrul Ercan ve Dr. Kerem Korkut’un katılımlarıyla iki konferans düzenlendi. Prof. Dr. Ertuğrul Ercan ‘Global bir bakış açısıyla sağlık turizmi’ isimli bir sunum yaparken Dr. Kerem Korkut ise fonksiyonel tıp ve sağlıklı yaşam hakkında bilgiler paylaştı.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.