Son Gelişmeler

Medical Point, TURQUALITY Marka Destek Programı’na Dahil Oldu

Sağlık alanında 28 yıldır önemli yatırımlara imza atan Sentez Sağlık Hizmetleri, yurtdışında başlattığı sağlık atılımlarını Turquality ile taçlandırdı. Medical Point Hastaneler Grubu, Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı Turquality Marka Destek Programı’na dahil oldu.

Bugüne kadar kazandığı ulusal ve uluslararası başarıları, bir marka değeri uluslararası sağlık pazarının erişimine sunmaya karar veren Medical Point Hastaneler Grubu, Ticaret Bakanlığı’nın teşvik programı Turquality marka destek programında yer almayı başardı. Daha önce de uluslararası sağlık hizmeti alanında en itibarlı akreditasyon kuruluşu olan JCI akreditasyonu alan hastaneler grubu,  aynı zamanda Avrupa Kalite Yönetim Vakfı EFQM ödülünün de sahibi.

Çeyrek asrı aşkın süredir hastalara şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu CEO'su Veysi Kubba, bundan sonra uluslararası sağlık alanında da aranan bir marka olma yolunda önemli bir adım attıklarını belirtti. Kubba, “28 yıldır 10 milyondan fazla hastaya şifa dağıttık. Organ Nakli Merkezimizle başarılı nakillere imza attık. Gelinen noktada, küresel sağlık hizmetlerindeki değişen dinamiklere uygun olarak sürekli kendini yenileyen, geliştiren, kanıta dayalı tıp ekseninde en yeni teknolojiyi halkımıza sunan sağlık merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz. Uluslararası pazardaki başarılarımıza yenilerini eklemek üzere, markamızı Turquality ile taçlandırdık. ” dedi.

Sürdürülebilirlik alanında ISO 50001 ve hasta memnuniyeti kalite belgesi ISO 10002’ye sahip olduklarını belirten Kubba, kalite belgeleri ve akreditasyon standartlarına uyumu en üst düzeyde sağlayan bir kurum olarak Turquality marka desteği ile küresel pazar için de sağlık noktası olacaklarını söyledi.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.