Son Gelişmeler

Medical Point Hastanelerinde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni Düzenlendi

13 Nisan 2023 ETKİNLİKLER

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 84’üncü yıl dönümünde, Medical Point İzmir ve Gaziantep hastanelerinde düzenlenen törenlerle anıldı.İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi ön bahçesinde düzenlenen törende saat 9'u 5 geçe tüm Türkiye'de olduğu gibi hastanede de hayat durdu. Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasının yer aldığı siyah yüz maskeleri ile hastane girişinde toplanan sağlık çalışanları, saat 9'u 5 geçe saygı duruşunda bulundu. Hastane yönetimi adına Dr. Zeki Hozer, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatan bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören tamamlandı.


Medical Point Gaziantep’te Hastanesi’nde ise saat 9’u 5 geçe hastane yönetimi ve personeli tam kadro hastane önünde toplandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası Genel Müdür Yardımcısı Haluk Gültekin ve Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Ataman Gönel, Dr. Ezgi Salar, hastane çalışanları ve ziyaretçiler tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. ölüm yıl dönümü için oluşturulan alana karanfil bırakarak, düşüncelerini şeref defterine aktardılar.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.