Son Gelişmeler

İZTO Sağlık Komitesi’nden Özgener’e Ziyaret

13 Nisan 2023 KURUMSAL

Ekim ayında gerçekleşen İZTO meclis ve meslek komitesi seçimlerini bir kez daha kazanan 31. Sağlık Komitesi üyeleri, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, İZTO 31. Sağlık Komitesi Başkanı, Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Veysi Kubba’nın yanı sıra komite üyelerinden Saniye Fıçı, Prof. Dr. Ertuğrul Ercan, Mehmet Dökmeci, Fatih Taş, Ferhan Bıçakçılar, Fuat Uzun, Dr. Serdar Canko ve Dr. Tansel Terzi de yer aldı.

İkinci kez seçimi kazandıkları için gururlu olduklarını ancak daha fazla sorumluluk taşıdıklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Veysi Kubba; “Yeni dönemde de bölgenin sağlık sorunlarına çözüm olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu anlamda İzmir’in sağlık turizmi kapsamında ana destinasyon olması yönündeki çalışmalarımız da devam edecek. İzmir, hem konum olarak hem de potansiyeli gereği sağlık turizmi açısından biçilmiş kaftan. Sektörün yaşadığı sorunları, düzenli olarak bir araya geldiğimiz toplantılarda masaya yatıracağız. Çünkü görüyoruz ki küçük sorunlar çözülmediği takdirde büyük sorunlara dönüşüyorlar. Bu bağlamda geçmiş dönemde sektörü ilgilendiren en büyük sorunları dile getirdik. Özellikle enerji, asgari ücret ve EYT ile sağlık turizmi konularındaki problemleri gündeme taşıdık. Bu vesileyle tekrar seçilen İZTO Yönetim Kurulu’na ve Başkanı Mahmut Özgener’e hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yeni dönemin hepimiz için hayırlısı olmasını diliyorum.” dedi.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.