Son Gelişmeler

ÜLKEA-Ülkü Grup ve Medical Point Arasında Anlamlı Anlaşma!

Türkiye’nin önemli markalarından ÜLKEA- Ülkü Grup ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Birlikteliğimizi çok önemsiyor, bu protokolün yeni fırsat ve işbirliklerine vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ÜLKEA- Ülkü Grup ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. Ülkü Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü ve Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba’nın imzaladığı protokol kapsamında, Ülkü grupta çalışan ve 1.derece yakınları, İEÜ Medical Point Hastanesi’nde SGK kapsamındaki ve ücretli hizmetlerden yüzde 20 indirimli yararlanacakken, İEÜ Medical Point Hastanesi çalışanları da ÜLKEA mağazalarından yüzde 20 indirimli alışveriş yapabilecek.

‘BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ’


Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Kentimizin ve ülkemizin önemli markalarıyla imzaladığımız iş birlikleri bizler için çok önemli. ÜLKEA-Ülkü Grup ile Medical Point Hastanesi arasında yapılan bu işbirliği çok anlamlı. Bu ortaklık sayesinde, ÜLKEA-Ülkü Grup çalışanlarının yanında olmaya ve onlara destek olmayı taahhüt ediyoruz. Çok kıymetli ÜLKEA-Ülkü Grup çalışanlarının ve ailelerinin sağlığı için her zaman elimizden geleni yapacağız. Bu protokolün, yeni fırsat ve işbirliklerine vesile olmasını diliyorum.”

‘MUTLULUK YAŞIYORUZ’


Ülkü Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü, “ÜLKEA olarak, ülkemizde bulunan tüm kurum ve kuruluş çalışanlarını, evlerinde hayal ettiği şıklık ile en uygun şartlarda buluşturmayı amaçlıyoruz. Bugün de 28 yılı aşkın deneyimiyle kentimizin köklü hastanelerinden biri olan Medical Point Hastanesi ile bu iş birliğini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Medical Point Hastanesi’nin değerli çalışanlarının ve ailelerinin evlerine dair aradıkları her şeyi bulabilecekleri, evleri için istedikleri estetik, şıklık ve konfora iç mimari desteğimiz ile ulaşacakları bir alışveriş deneyimini taahhüt ediyoruz. İş birliğimiz hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.