Son Gelişmeler

Medical Point Radyoloji Bölümü, Akşamları da Hizmette

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi Radyoloji Bölümü, hafta içi her gün saat 23.00’a, cumartesi günleri ise saat 19.00’a kadar hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Erkan Şahin, “Hastanemizde 24 saat hizmette olan acil servisimiz, 24 saat nöbet tutan kat hekimleri, 24 saat esasıyla çalışan kalp damar cerrahisi, kardiyoloji ve anestezi hekimleri var. Bu uygulama ile birlikte, radyoloji uzmanının gece de hasta bakabileceği bir ortam oluşturmuş olduk. Hastalarımız radyoloji hekimlerine başvurmak için gündüz saatlerini beklemek durumunda kalmıyor. Radyoloji polikliniğimizde ultrasonografi, doppler ultrasonografi, MR ve tomografi incelemeleri, tıpkı gündüz olduğu gibi akşam da çalışıyor. Hastalarımızın bunun için ayrıca randevu alması gerekmiyor. İlgili klinikte muayene olduktan sonra bize direkt başvurabilirler” bilgisini verdi.

Üç poliklinik, akşam hizmetine devam ediyor

Radyoloji polikliniğinin yanı sıra kardiyoloji ile çocuk sağlığı ve hastalıkları poliklinikleri de akşamları hizmet vermeye devam ediyor. Kardiyoloji bölümü, hafta içi akşam saat 20.30’a kadar, cumartesi günleri ise saat 13.00 ile 17.00 arasında alanında uzman hekimlerle poliklinik hizmeti veriyor. Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniği akşam polikliniği ise hafta içi 19.00-00.00, cumartesi ise 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.