Son Gelişmeler

Medical Point Batman Hastanesi Sağlık Sponsoru Olarak Petrolspor’un Yanında

Medical Point Batman Hastanesi, TPAO Batman Petrolspor futbol kulübünün sağlık sponsoru olarak, futbolcuların sağlık kontrollerini gerçekleştirdi. Petrolspor futbolcuları ve teknik heyeti hastaneye geldi ve kapsamlı sağlık kontrollerinden geçti.

Futbolcuların sağlık durumlarını değerlendirmek ve herhangi bir potansiyel sağlık sorununu tespit etmek amacıyla gerçekleştirilen bu kontroller sırasında futbolcuların fiziksel sağlığı ve genel kondisyonunu incelendi.

Sağlık kontrolünün ardından, Petrolspor Basın Sözcüsü Cemal Kaya, Medical Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş'a özel bir forma hediye etti. Kutlama atmosferini daha da artırmak amacıyla katılımcılar arasında kutlama pastası da kesildi.

Medical Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş: "Sağlık sponsorluğumuz kapsamında Petrolspor’un sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Kulübün başarısı ve futbolcuların sağlığı bizim için büyük bir önceliktir" dedi.

TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcüsü Cemal Kaya ise, "Medical Point Batman Hastanesi ile başladığımız bu iş birliği, kulüp olarak sporcularımızın ve personelimizin sağlığını en üst düzeye çıkarmamız için büyük bir adım. Bu ortaklık, başarılı bir futbol sezonu geçirmemize ve taraftarlarımıza daha fazla sevinç getirmemize yardımcı olacak" şeklinde konuştu.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.