Son Gelişmeler

İEÜ Medical Point’te Söz Küçüklerin


İEÜ Medical Point Hastanesi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuklar bir günlüğüne çocuklara devredildi. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Onların enerjisi ve coşkusu bizlere ilham veriyor, geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Medical Point olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmelerini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri İEÜ Medical Point Hastanesi’nde renkli görüntülere sahne oldu. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümü bayraklarla donatılırken, hastanedeki çocuklara da balon dağıtıldı. Bunların yanı sıra 23 Nisan geleneği olan koltuk devri de gerçekleştirildi.

‘ÖNLÜKLERİ GİYİP MUAYENE ETTİLER’ 

Tıbbi Direktör Prof. Dr. Şükrü Emre koltuğunu 9 yaşındaki Elçin’e devrederken; İEÜ Genel Müdürü Müslüm Yıldız’ın koltuğuna 4 yaşındaki Deniz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünden Prof. Dr. Aslı Aslan ve Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Özlem Günay’ın koltuğuna 9 yaşındaki Begüm Ece, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünden Uzm. Dr. Arda Bozgül’ün koltuğuna 6 yaşındaki Uraz oturdu. 
Uraz ve Begüm Ece, gelen hastaları muayene ederken, Genel Müdürlük makamına oturan Deniz ise çalışanlara kitap dağıtılmasını istedi. Tıbbi direktörlük makamını devralan Elçin ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
 

‘ÇOCUKLARIMIZIN ENERJİSİ BİZE İLHAM VERİYOR’

Medical Point Hastaneler Grubu olarak yalnızca bugün için değil, gelecek nesillerin sağlığı için de çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülkeyiz. Biz de geleceğimiz olan çocuklarımızı hastanemizde ağırladık. Onların enerjisi ve coşkusu bizlere ilham veriyor, geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Medical Point olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmelerini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bugünü dünya çocuklarına armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada, tedavi edici sağlık hizmetiyle ilgili bilgiler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza danışın.